Koreański laser NeoSkin, to jeden z obecnie najbardziej efektywnych laserów CO2 na Polskim rynku, który dyskredytuje konkurencję jakością optyczną wiązki oraz możliwością emisji w trybie ultra-krótkich impulsów.

Zastosowana w laserze metalowa tuba RF produkcji Synrad USA, pozwala uzyskać moc aż do 40 W na tkance, co powoduje istotne zmniejszenie strefy uszkodzeń termicznych w tkankach sąsiednich, poprzez skrócenie czasu trwania impulsu. Cecha ta jest szczególnie istotna przy zabiegach frakcyjnych z zakresu ginekologii oraz medycyny estetycznej,  dając dużą efektywność zabiegów i zmniejszając czas rekonwalescencji do niezbędnego minimum (obkurczanie pochwy, leczenie WNM, odmładzanie i wybielanie skóry, redukcja blizn oraz rozstępów).

Laserem NeoSkin możemy wykonywać cały szereg zabiegów poprawy estetyki ciała, takich jak zabiegi frakcyjne na odmładzanie skóry i redukcję blizn, zabiegi bezkrwawego usuwania zmian skórnych, zabiegi rewitalizacji pochwy, zabiegi leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu i inne. Podsumowując, laser NeoSkin jest idealnym narzędziem do przeprowadzania całego szeregu zabiegów z zakresu ginekologii, medycyny estetycznej i dermatologii, w sposób bardzo komfortowy dla naszych pacjentów. W przeciwieństwie do większości innych laserów, które zazwyczaj są monotematyczne, laser NeoSkin daje nam najszerszy wachlarz możliwych do wykonania zabiegów oraz minimalny okres rekonwalescencji pozabiegowej.