Osocze bogatopłytkowe – PRP**, to autologiczny preparat, który otrzymujemy z krwi pacjenta. Ten zabieg cieszy się dużym zainteresowaniem i znany jest głównie pod nazwą **Wampirzy lifting.** To zabieg bardzo skuteczny i bezpieczny, szczególnie dedykowany dla osób cierpiących na alergie.

Efekty po zabiegu: – odrastanie i gęstnienie włosów – wygładzanie blizn, w tym blizn po trądziku – usuwanie worków i cieni pod oczami – młodość i witalność skóry – gęstość i napięcie i kolorytu skóry – wygładzenie i przyspieszenie gojenia ran – poprawa napięcia skóry powiek.

Fibryna bogatopłytkowa to autologiczny preparat pozyskiwany z krwi pacjenta. Zabieg z fibryną bogatopłytkową dedykujemy osobom, które oczekują naturalnej odbudowy i odmładzania skóry. Wskazaniem do zabiegu jest występowanie takich oznak starzenia skóry jak: – wypadnie włosów – zmarszczki (zmarszczki palacza, kurze łapki, zmarszczki poprzeczne na czole) – bruzdy na twarzy (bruzdy marionetki, bruzdy nosowo – wargowe) – utrata wiotkości – dolina łez i cienie pod oczami.

Efekty po zabiegu: – odrastanie i gęstnienie włosów – wygładzanie blizn, w tym blizn po trądziku – wypełnienie zmarszczek, bruzd – usuwanie worków i cieni pod oczami – młodość i witalność skóry – gęstość i napięcie i kolorytu skóry – wygładzenie i przyspieszenie gojenia ran – poprawa napięcia skóry powiek.