NANOSOFTTM BOOSTERS FILLMED BY FILORGA to najnowsze zabiegi rewitalizujące do okolic oczu, szyi oraz dookoła ust, które dzięki wykorzystaniu bezpiecznego, przebadanego klinicznie i zatwierdzonego do wstrzyknięć preparatu NCTF®135HA poprawiają nawilżenie i odżywienie, wygładzają drobne zmarszczki i sprawiają, że skóra delikatnych obszarów twarzy jest gładka, rozświetlona i odzyskuje młodzieńczą jędrność:

  • NANOSOFTTM EYE BOOSTER – zabieg do okolic oczu.
    Wskazania: kurze łapki; drobne zmarszczki spowodowane suchością skóry lub jej starzeniem.
  • NANOSOFTTM NECK BOOSTER – skóra szyi.
    Wskazania: utrata jędrności i gęstości skóry szyi; drobne i średnie zmarszczki na szyi.
  • NANOSOFTTM LIP BOOSTER – zabieg do okolic ust.
    Wskazania: utrata jędrności skóry wokół ust; pionowe zmarszczki „palacza” wokół ust.

NANOSOFTTM BOOSTERS do okolic oczu, skóry szyi oraz dookoła ust to zabiegi estetyczne
dla osób, które świadomie podchodzą do pielęgnacji swojej skóry. NANOSOFTTM BOOSTERS poprawiają jakość skóry, działają prewencyjnie oraz przeciwstarzeniowo. To zabiegi, które mogą by
wykonywane oddzielnie lub stanowi integralną część protokołu opartego na procedurach wypełniających zmarszczki.

NANOSOFTTM BOOSTERS rekomendowane są także pacjentom, u których widoczne są oznaki starzenia w delikatnych okolicach twarzy – wokół oczu, na szyi oraz dookoła ust. Dzięki zastosowaniu mikroigieł nowa procedura FILLMED minimalizuje ryzyko powstawania siniaków oraz nie powoduje bólu jest więc doskonałym rozwiązaniem dla osób, które obawiają się dyskomfortu podczas zabiegu.

To również znakomite rozwiązanie dla osób, które w obszarach okolic oczu, ust lub szyi nie chcą korzysta z zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej lub innych preparatów wypełniających.

Preparat NCTF®135HA wykorzystany podczas zabiegów NANOSOFTTM BOOSTERS to bezpieczna i skuteczna substancja, która jako jedna z nielicznych została dopuszczona do wstrzyknięć. Kompleks NCTF®135HA od FILLMED by Filorga zawiera kwas hialuronowy oraz ponad 50 składników rewitalizujących – witamin, aminokwasów, koenzymów, antyoksydantów oraz minerałów – aby głęboko odżywi, nawilży
i rozświetli skórę oraz wygładzi drobne zmarszczki. Skóra w delikatnych obszarach twarzy, takich jak okolice oczu, szyja lub usta odzyskuje jędrność, gładkość, staje się bardziej nawilżona i rozświetlona.

Od 40 lat  marka FILLMED by Filorga zajmuje wiodącą pozycję na rynku medycyny estetycznej. Dzięki profesjonalnym rozwiązaniom w terapiach przeciwstarzeniowych stosowanych przez najbardziej cenionych dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej, marka jest obecna w klinikach na całym świecie.

Formuły preparatów FILLMED przygotowywane są w fabrykach na terenie Europy Zachodniej, gdzie podlegają restrykcyjnemu monitoringowi produkcji zgodnie z międzynarodowymi standardami. Formuły preparatów FILLMED poddawane są badaniom klinicznym potwierdzającym jego bezpieczeństwo oraz skuteczność, a także szczegółowej kontroli na każdym etapie produkcji. Aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo ich stosowania regularnie przeprowadzane są testy jakości, a każda strzykawka podlega indywidualnemu przeglądowi. FILLMED to produkty spełniające międzynarodowe standardy ISO 14 644 oraz ISO 13 485.

Zabiegi FILLMED by Filorga  zostały stworzone z myślą o pacjentach, którzy marzą o naturalnie wyglądającym efekcie odmłodzenia, bez zmiany rysów twarzy i sztucznego efektu końcowego.

Zabieg w praktyce

Wizytę rozpoczyna wywiad przeprowadzony przez wykwalifikowanego lekarza, który określa potrzeby skóry pacjenta oraz miejsca aplikacji preparatów. Podczas rozmowy ustalane są również oczekiwania pacjenta i późniejszy protokół zabiegów*.

Sam zabieg NANOSOFTTM BOOSTERS trwa zwykle do ok. 20 minut (w zależności od obszaru poddawanego zabiegowi) i polega na starannej aplikacji preparatu w wybrany obszar – okolice oczu, ust, szyja przy pomocy specjalnie zaprojektowanych mikroigieł. Po zakończonym zabiegu lekarz może delikatnie rozmasować skórę.

/*Aby uzyskać optymalny efekt, lekarz może zalecić ponowne wykonanie zabiegu NANOSOFTTM BOOSTERS w odstępach co 2-3 tygodnie./

NANOSOFTTM BOOSTERS są praktycznie bezbolesnymi zabiegami dzięki zastosowaniu niezwykle precyzyjnego urządzenia NANOSOFTTM, które zapewnia mniej inwazyjną iniekcję niż dotychczas.

NANOSOFTTM – wykorzystywany podczas zabiegów NANOSOFTTM EYE BOOSTER, NANOSOFTTM NECK BOOSTER i NANOSOFTTM LIP BOOSTER  – to certyfikowany wyrób medyczny, który dzięki trzem mikroigłom o długości 0,6mm zapewnia kontrolowane i bezpieczne zabiegi iniekcyjne w delikatnych obszarach okolic oczu, szyi lub wokół ust. Dzięki optymalnemu kształtowi, nakładkę NANOSOFTTM można stosować z każdą strzykawką. Niebieska linia widoczna wzdłuż urządzenia ułatwia podawanie preparatu w głąb skóry i powoduje, że zabiegi NANOSOFTTM BOOSTERS są niezwykle bezpiecznymi procedurami estetycznymi.

REZULTATY PO ZABIEGACH NANOSOFTTM BOOSTERS

Zabiegi NANOSOFTTM BOOSTERS zmniejszają powierzchowne zmarszczki wokół oczu, na szyi oraz wokół ust oraz przywracają skórze w delikatnych obszarach odpowiedni poziom nawilżenia i odżywienia. Skóra po zabiegach NANOSOFTTM BOOSTERS jest młodsza, gładka, bardziej jędrna i rozświetlona.

Dzięki aplikacji za pomocą mikroigieł, które znajdują się w urządzeniu NANOSOFTTM ryzyko wystąpienia siniaków jest zminimalizowane. Po zabiegu lekarz może przyłożyć zimny okład w miejscu wstrzyknięcia, by zmniejszyć możliwość wystąpienia obrzęków i zaczerwienień.

W dniu iniekcji preparatu i kilka dni po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium oraz wystawiać skóry na działanie promieni UV. Powinno się unikać zarówno bardzo niskiej, jak i wysokiej temperatury.

Badania kliniczne dowiodły, że preparaty wykorzystywane podczas zabiegu NANOSOFTTM BOOSTERS są bardzo dobrze tolerowane przez skórę. Jak w przypadku wszystkich zabiegów polegających na przerwaniu ciągłości naskórka, mogą zdarzyć się niewielkie i krótkotrwałe działania niepożądane, jak np. obrzęki w miejscu wstrzyknięcia. Ustępują one zwykle do 6 dni po zabiegu.

Przed iniekcją lekarz wykonujący zabieg szczegółowo omawia z pacjentem kwestie ewentualnych działań niepożądanych, warto jednak zaznaczyć, że bezpieczeństwo preparatu NCTF®135HA zostało potwierdzone w badaniach klinicznych i jest to jeden z nielicznych preparatów dopuszczonych do wstrzyknięć. Dzięki technologii mikroigieł  zastosowanych w urządzeniu NANOSOFTTM nie istnieje ryzyko pojawienia się siniaków.

Każdy zabieg NANOSOFTTM BOOSTERS odbywa się po wnikliwym wywiadzie przeprowadzonym
przez lekarza.